Najava: Adventski susreti mladih Sesvetsko-vugrovečkog dekanata

Tradicija pokrenuta prije nekoliko godina od strane župnika Sesvetsko-vugrovečkog dekanata zaživjet će i ovo došašće. Od petka uoči prve do petka uoči četvrte nedjelje došašća u sesvetskim župama održat će se susreti mladih s početkom u 20 sati.

Susreti počinju u petak, 25. studenog u župi Svetog Antuna Padovanskog u Sesvetskim Selima, gdje će biti upriličeno klanjanje. Tjedan dana potom u župi Dobrog Pastira u Brestju svi prisutni moći će čuti svjedočanstvo vjere.

Uoči treće nedjelje došašća, u petak, 9. prosinca naša župa B.D. Marije Anđeoske bit će domaćin trećeg susreta. Biblijsku katehezu održat će gvardijan Franjevačkog samostana sv. Ilije, dr.sc. fra Božo Lujić.

Susreti završavaju 16. prosinca u župi Svih svetih u Sesvetama, gdje će svoje svjedočanstvo s mladima podijeliti bračni par Sara i Ante Čaljušić, voditelj molitvene inicijative “40 dana za život”. Tom prilikom bit će i pokorničko bogoslužje te mogućnost sakramenta ispovijedi.

Pozivamo sve mlade naše župe da se odazovu ovim susretima i duhovno obogate uoči svetkovine Božića!

>>> Stranica događaja na Facebooku

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s