FOTO/VIDEO: Bogati župni projekti u prosincu

Prosinac je u našoj župi uvijek živ, mnoštvo je projekata uoči svetkovine Božića, a neke od njih snimili smo kako bi nam ostale vječna uspomena na uloženi trud i rad.

Organizirani doček svetog Nikole biskupa i podjele poklona postale su tradicija u našoj župi posljednjih godina. Najmlađi članovi dječjeg vrtića “Leptir” i pjevačkog zbora “Zvjezdice svetog Franje”, uz članove Franjevačke mladeži i Franjevačkoga svjetovnog reda, opet su uveselili više od 250 djece.

POGLEDAJTE SNIMKU:

POGLEDAJTE FOTOGALERIJU:

Početak prosinca uveličali smo i obilježavanjem 25 godina Kruha svetog Ante u Hrvatskoj uz prijenos svete mise iz naše župe na Hrvatskom radiju u nedjelju, 8. prosinca, tijekom koje su blagoslovljene nove postaje križnog puta, rad akademske umjetnice gđe Blaženke Salavarde, kao i krstionica.

Više o tome možete pročitati ovdje.

Naši najmlađi župljani priredili su prigodan glazbeno-scenski program uoči mise božićnog bdijenja na Badnjak.

POGLEDAJTE SNIMKU:

Tko nije Badnjak proveo u čišćenju i pospremanju kuće, kuhanju tko zna koliko vrsta kolača i jadikovanju oko izbora bora? Takvo pogrešno iščekivanje Božića i što bi on doista trebao značiti naši su framaši prikazali u desetominutnom igrokazu uoči mise polnoćke u krcatoj župnoj crkvi.

POGLEDAJTE SNIMKU:

POGLEDAJTE FOTOGALERIJU:

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s